100 Juventus – Real Madrid Banko Tahmin

0

Şampiyonlar Ligi finali 2017 geldi çattı.. Şampiyonlar Ligi finalinde Real Madrid ve Juventus karşı karşıya geliyor.. 100 iddaa kodlu Juventus – Real Madrid maçına özel yorum! İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

100 Juventus – Real Madrid 

Şampiyonlar Ligi finali geldi çattı. Bir köşede İtalyan devi Juventus diğer tarafta ise yıldızlar topluluğu Real Madrid. Maçın içerisinde pek çok hikaye olacaktır ama maç öncesi de hatırlamak gereken pek çok hikaye olduğunu düşünüyorum. Son finalini dramatik bir şekilde kaybeden Juventus ve Buffon için artık şanssızlığı kırıp kupayı kazanmanın vaktinin geldiğini düşünen çok fazla kişi var. SerieA ve İtalya Kupası’nı kazanan ekibin 3’leme yapıp yapamayacağı merak konusu iken bu konuda en çarpıcı yorum Roma’lı Nainggolan’dan geldi. Belçikalı yıldız Juve’nin göreceği tek 3’lemenin maç sonucunda skor tabelasında yazacak Ronaldo’nun hat-trick başarısından başka bir şey olmayacağını ifade ederek ciddi tepki topladı. Bu tip ifadeleri her zaman gerçek dışı ve komik bulan biri olarak ben bile şu açıklama sonrası Juve’nin mental dayanıklılığının arttığını düşünüyorum. Ayrıca unutulmaması gereken Buffon ve Juve savunmasının bu sene Barcelona’dan 180 dakikada gol yemediği ve Monaco gibi hücum gücü üst seviyede bir ekipten ise yine 180 dakikada sadece 1 gol yediler. Buffon belki de kariyerinin en verimli sezonlarından birini oynuyor ve yılın futbolcusu ödülünü alması için ŞL kupası olmazsa olmaz. Ayrıca kariyerine bu önemli kupayı da eklemek istediğinden hiç şüphemiz yok. Real açısından ise kazanılan onlarca kupanın yanına bir yeni kupa ekleme arzusu dışında Zidane’ın da artık büyük bir hocayım demesi için ideal bir fırsat var önünde. Real finale gelirken rakibine göre daha az hırpalandı desek yeridir ama maç öncesi savunma anlamında da zorlanacaklarını düşünüyorum. Bu sezon büyük takımlar içinde en çok pozisyon veren ve en çok gol yiyen takımlardan biri konumundalar. Ancak öyle iyi bir hücum hattı var ki savunma zaafları her zaman ikinci plana atıldı. Şimdi maçın senaryosuna gelecek olursak ilk 20 dakika Real Madrid oyunu ele alıp Viyana surlarına saldıran Osmanlı ordusu gibi hareket edecek. Ancak önlerinde o surlardan da daha dayanıklı bir savunma ve arkalarında da Buffon gibi büyük bir kumandan olacak. İlk 20 dakikanın ardından ise Juve’nin oyunu gol yemediği durumda dengeleyeceğini ve her geçen dakika kupaya biraz daha yaklaşacaklarını düşünüyorum. Karşınızda Real Madrid olunca 90 dakika konsantre olmanız gerek geyiğini de Juve’nin, Barcelona ve Monaco önünde aldığı zaferler ile alt üst ettiğini düşünüyorum. Sözün özü ilk 20 dakika maçın kaderini belirleyecektir. Juve bu sürede gol yemez maçı uzatmaya taşır ve kupayı da kaldırır görüşündeyim. Aksini düşünenler için ise bol şans dilemekten başka bir şey gelmez elden.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER