102 Rusya – Şili Banko tahmin

0

Hazırlık maçları iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 9 Haziran Cuma iddaa tahminleri ve maç yorumları. 102 kodlu Rusya – Şili maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

102 Rusya – Şili

Copa America şampiyonu Şili, Konfederasyon kupası için Rusya’ya gelen ilk ülke oldu. İlk maçını 18 Haziran’da Kamerun’la yapacak olan Şili öncesinde burada 2 hazırlık maçı yapacak. Tarihinde ilk kez bu kupada mücadele edecek Şili buraya en güçlü kadrosuyla geldi. Alexis Sanchez, Arturo Vidal, Medel ve kaleci Bravo kadroda olan önemli isimlerden bazıları. En az 10.000 Şili taraftarının kupada takımlarını takip etmesi bekleniyor. Pizzi yönetiminde çok iyi sonuçlar alan takımın burada da sürpriz yapma ihtimali çok yüksek. Rusya turnuvaya ev sahibi sıfatıyla katılıyor. Rusya, eski günlerinden çok uzak. Evlerinde de olsa Şili’ye kafa tutmalarını beklemiyorum.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER