106 Portekiz – Meksika Banko tahmin

0

FIFA Konfederasyon 2017 özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 106 kodlu Portekiz – Meksika maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

106 Portekiz – Meksika

Hak etmediği, tesadüfen kazandığı bir Avrupa Şampiyonu apoletiyle Rusya’ya gelen Portekiz’in hayal kırıklığı yaratabileceğini düşünüyorum. Çünkü Avrupa Şampiyonası’nda hep `küçük takım’ gibi oynamışlardı, şimdi `büyük takım’ gibi oynamak zorundalar. Tabii o geçişin kolay olmadığını da biliyoruz. Üstelik rakipler artık onları daha fazla ciddiye alıyor. Ronaldo, Quaresma, Nani gibi yıldızların yorgunlukları da sorun çıkartabilir. Diğer taraftan Meksika’ya baktığımızda turnuvaya as kadroyla geldiğini görüyoruz. Ayrıca hazırlık sürecinde hep iyi skorlara imza attılar. Konfederasyon Kupası’na konsantre başlayamayacağını düşündüğüm Portekiz önünde favorim cazip oranıyla Aztekler.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER