12 Haziran Pazartesi Banko Maçlar

0

12 Haziran Pazartesi maçlarına özel banko maçlar ile kazanın. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlarher gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

980 Gs Warriors – Cle Cavaliers

NBA final serisinde Cleveland nihayet uyandı ama her şey için çok geç kalmış olabilir. Son şampiyon evindeki 4. maçta Warriors’ı 20 üçlük atıp NBA finalleri rekoru kırdığı maçta 137-116 yenerek seride durumu 3-1’e getirdi. Seride 5. maç için taraflar bu gece Oakland’da buluşacaklar. Warriors için ikinci kez seriyi bitirme şansı. 4. maçta biraz fazla rehavette olduğu gözlenen Warriors geçen yıl 3-1’den şampiyonluğu kaptırdığı rakibi karşısında bu kez aynı hataya düşmemek için çok daha konsantre ve odaklanmış bir şekilde maça başlayacaktır. Golden State’in bu gece seriye son noktayı koyma ihtimaline güveniyorum ve ilk yarıdan handikabı aşacaklarını tahmin ediyorum.

NBA Final maçlarından daha çok başka konularda yorumlarda bulunduğumuz bu maçta aklımıza gelebilecek bütün komple teorilerini ürettik. Bunların başında Finansal konular.İşte reklam gelirleri uluslararası izleyici kitlesi ve bunun getirileri! Sponsorlar ve yayın gelirleri gibi vs konular.Aslında bizimle alakası olmasa da yinede kuponlarımıza koyduğumuz bu maçın taşıdığı önem.Serinin beşinci maçı durum 3-1 eğer Cavaliers bu maçı kazanırsa serinin altıncı maçı Cavaliers’in sahasında oynanacak kısaca maçın kırılma noktası olan bir maç izleyeceğiz. Onun için ben herşeye rağmen Cavaliers’ın yanında bahis yapmaktan yanayım.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER