121 Azerbaycan – Kuzey İrlanda Banko tahmin

0

Dünya Kupası 2018 Eleme iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 10 Haziran Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 121 kodlu Azerbaycan – Kuzey İrlanda maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

121 Azerbaycan – Kuzey İrlanda

K.İrlanda Avrupa Şampiyonası’nda başarı getiren sağlamcı oyun anlayışını sürdürüyor. Son 9 resmi maçının hepsi Yok, 7’si 2.5 Altı bitti. Azerbaycan da son yılların en iyi grup performanslarından birisini sergiliyor ve hala iddiasını sürdürüyor. Bu onların hedef maçı. Yok bu bağlamda en ideal seçim gibi görünüyor. K.İrlanda ise kötü günündeyse kalenin yolunu unutabiliyor.

Tahmin: KG YOK

31.200 kişi kapasiteli Tofiq B?hr?mov Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı İspanyol hakem Javier Estrada Fernandez yönetecek.

Son 10 yılda, Robert Prosinecki ile Michael O’Neill 1 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maçta Michael O’Neill yönetimindeki takım galibiyete ulaşan taraf oldu.

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 5 Resmi Maçta:
  • Azerbaycan 1, Kuzey İrlanda 2 galibiyet elde ederken 2 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Azerbaycan 3 gol atarken, Kuzey İrlanda 7 golle karşılık verdi.
  • 4 maç 2,5 gol altında, 1 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 1 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 3 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Azerbaycan 2 ve Kuzey İrlanda 1 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER