13 Ağustos Pazar Banko Kupon

0

Forza Kızıl imzalı bir kupona daha hazır mıyız? Pazar maçlarından size özel seçimler yapan Forza Kızıl, kasa kuponu ile sizlere kazandırmaya devam edecek. 13 Ağustos pazar programından 3 banko seçti. Hafta Sonu programı ile sizlere iddaa’da kazandırmaya devam edeceğiz. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak.

13 Ağustos Pazar Banko Kupon

G.Antep çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Yönetim krizi, eksi oyuncuların takımı bilerek küme düşürdüğü iddiaları, lisanların son anda çıkartılması ve bu maça çok genç bir kadro ile çıkacak olmaları kısaca durumun özeti.  Gene de bu durumun camiada bir kenetlenme oluşturduğunu görüyoruz. Dolayısı ile bu kadar düşmüş orandan Ümraniyespor’a oynamak yerine 2.5 Altı daha doğru görünüyor.

PTT 1.Lig ilk hafta mücadelesinde Gaziantepspor, Ümraniyespor ile karşı karşıya geliyor. 35.574 kişi kapasiteli Gaziantep Arena Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Burak Şeker yönetecek.

  • İki takım bu maçla birlikte tarihleri boyunca ilk kez karşılaşacaktır.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.    

CEVAP VER