137 Kosova – Türkiye Banko tahmin

0

Dünya Kupası 2018 Eleme iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 11 Haziran Pazar iddaa tahminleri ve maç yorumları. 137 kodlu Kosova – Türkiye maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

137 Kosova – Türkiye

A Milli Futbol Takımımız, 2018 Dünya Kupası iddiasını sürdürmek için mutlaka kazanmak zorunda olduğu bir maça çıkıyor. Fakat bu maç öncesinde yaşananlar ve ardından kaptan Arda Turan’ın milli takımı bıraktığını açıklamasıyla nasıl bir ruh halinde oldukları merak konusu. Açıkçası nasıl reaksiyon vereceklerini kestirmek bu aşamada güç, Şansımız, grubun en zayıf halkasıyla oynuyor olmamız. Kosova, 1 puanla son sırada yer alırken Ay Yıldızlılar, 8 puanla dördüncü ve fire verme lüksü yok. İzlanda ve Ukrayna’nı geçmesi için hemen hemen tüm maçları kazanmaktan başka çare yok. Kosova ile elbette ciddi kalite farkı var evet ama yaşananların sahaya nasıl yansıyacağı soru işareti. Maçla ilgili 1.10 galibiyet yerine 2.80’den ilk yarı 0 sürpriz kupon için düşünülebilir. 

Tahmin: İY 0

14.050 kişi kapasiteli Stadiumi Loro Boriçi Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Çek hakem Miroslav Zelinka yönetecek.

Son 10 yılda, Albert Bunjaki ile Fatih Terim 2 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maçları Fatih Terim yönetimindeki takımlar kazandı.

  • İki takım daha önce bir maçta karşılaştı.Bu maçı Türkiye kendi sahasında 2-0 kazandı.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER