14 Haziran Çarşamba Banko Kupon

0

14 Haziran Çarşamba gününe özel banko iddaa kuponu.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

14 Haziran Çarşamba Banko Kupon

786 Valencia – Real Madrid (TS : 163.5 ) Alt : 1.75
785 Beşiktaş – Fenerbahçe (TS : 153.5 ) Alt : 1.70

Toplam Oran:2.98

Beşiktaş – Fenerbahçe

Fenerbahçe, beklendiği gibi evinde oynadığı iki maçta da hata yapmadı ve seride 2-0 öne geçti. Şampiyon olmaları için iki galibiyete daha ihtiyaçları var. Beşiktaş, deplasmanda oynadığı iki randevuyu da kaybetmesine rağmen kolay teslim olmadı. Geride kalan iki maçta da özellikle hücum ribauntlarında ağır bir üstünlük kurdular. Akatlar’da oynanacak iki maç içinde tüm biletlerin satıldığı çok önceden açıklanmıştı. İyi basketbol oynayan Beşiktaş’ın kendi evinde kazanabileceğini düşünüyorum. Tahminim MS 1.

Valencia – Real Madrid

İspanya ACB ligi final mücadelesi 3.maç öncesinde seride 1-1’lik eşitlik bulunuyor. İlk 2 maçın analizi yapıldığında, Real Madrid’in 2.maçta hücum anlamında kısıtlandığını anlamak zor değil. Hücum hattına düşük yüzdeyle dış atış isabeti yakalayan takım (6/21) %28.6, rotasyondan gerekli desteği almasına rağmen Dubljevic’e çözüm bulamadı. İlk maçın kilit noktası kısa forvetler üzerindeyken, ikinci maçta oyun uzun forvetler etrafında döndü ve Valencia pota altını muazzam değerlendirdi. 3.maç özelinde Real Madrid’in Randloph-Ayon ikilisi yerine Ayon-Reyes ikilisiyle başlaması maçı mental ve fiziksel olarak Real Madrid tarafına döndürebilir. Oyuna daha sonradan dahil olacak Randolph, Madrid’i içeride ve dışarıda diri tutacaktır. Bazı yorumlarda Valencia’nın finale şans eseri gelmediğinden bahsedilmiş ve ayrıca Real Madrid’in Llul dışında oyuncu yetersizliğinden bahsedilmiş. İlk olarak Valencia’nın buraya şans eseri gelmediği doğru, oyuncu kalitesi ve rotasyonu ciddi anlamda kuvvetli. 2.olarak Real Madrid’in kadro kalitesi hakkında düşünceler yanlış. Real Madrid’in en az süre olan oyuncusu olan Nocioni bile, NBA tecrübesi yaşamış kalitesi ortada olan bir oyuncu. Real Madrid 4.maç öncesi seriyi 2-1 e getirir.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER