158 Meksika – Rusya banko maç tahmini

0

FIFA Konfederasyon 2017 Kupası iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 24 Haziran Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 158 kodlu Meksika – Rusya maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

158 Meksika – Rusya

İlk maçında Portekiz’le berabere kalan Meksika 2.maçında Yeni Zelanda’yı 2-1 yendi. Rusya ise ilk maçında Yeni Zelanda’yı yenerken 2.maçında Portekiz’e yenildi. Yeni Zelanda’nın Portekiz’i yenemeyeceğini varsaymamız çok normal. Bu yüzden Rusya’nın bir üst tura çıkması için bu maçı mutlaka kazanması lazım. Rusya’nın gücü belli. Onların bir üst tura çıkmasını beklemiyordum, yanılacağımı da sanmıyorum. Meksika, Portekiz maçında çok iyi oynadı ama Yeni Zelanda maçının ilk yarısında büyük bir hayal kırıklığı yaşattılar. 2.yarıda toparlandılar ama aklımda soru işareti bıraktılar. Meksika, Portekiz maçındaki oynadığı gibi oynarsa Rusya’ya şans vermiyorum. Meksika galibiyete yakın fakat onlara beraberliğin yetiyor olması bahsimiz açısından büyük risk teşkil ediyor. Bu yüzden ilk tercihim “var” Sürpriz olarak beraberlikte deneyebilirsiniz.

Tahmin: KG VAR

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER