16 Haziran Cuma Basketbol iddaa tahminleri

0

16 Haziran Cuma gününe özel Eurobasket 2017 Kadınlar maçlarından iddaa tahminleri ve maç yorumları.. Eurobasket 2017 heyecanı sitemizde olacak. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

964 Letonya (K) – Rusya (K)

Ölüm grubu olarak adlandırılan D grubunda sürprizler görebiliriz. Daha genç bir Ruısya takımı izleyeceğiz. Takımın lideri, bu sezon WNBA’de harika bir başlangıç yapan Prince olacak. Geçen sezon Euroleague’i Kursk’a getiren isimlerden biri olan Prince’in sezona bu kadar iyi başlaması özellikle hücumda büyük artı. Turnuvanın en genç yıldızlarından Kursk’dan Vadeeva, pota altında diğer bir genç sayılabilecek isim Tikhonenko ve tecrübesiyle Vieru’yu eklediğimizde pota altı emin ellerde diyebiliriz. Dışarıdan da Zhedik, Beliakova gibi önemli atıcıları var. Letonya’yı en milli takımımıza karşı hazırlık maçında görmüştük. Dış şutlar dışında fazla silahları yok; ama atmaya başlayınca da aynı erkekleri gibi sürekli sokuyorlar. En önemli isimleri Anete Jekabsone olmayacak. Eskiden Fenerbahçe’den hatırladığımız Babkina geçen sezon hücumda önemli işler yaptı. Onun dışında İstanbul Üniversitesi’nde fena olmayan performansıyla Putnina ve Galatasaray’da zaman zaman iyi işler çıkaran Vitola diğer silahları. Prag’da Euroleague tecrübesi yaşayan Steinberga da unutulmamalı. Tahmini çok zor karşılaşma, Letonya özellikle ilk yarıda direnebilir.

Tahmin: İY 1

966 Sırbistan (K) – Yunanistan (K)

Sırplar turnuvanın favorilerinden biri. Özellikle hücum konusunda en iyilerinden. Dabovic kardeşlerden Milica milli takımı bırakmıştı, Ana devam ediyor. Ana’nın neler yapabildiğini biliyoruz. Avrupa’nın en iyi dört numaralarından biri olan Petrovic büyük silah. Jovanovic ve Milovanovic gibi dış şutu olan uzunlara sahipler. Cado bu sezon İstanbul Üniversitesi’nde çok başarılı bir sezon geçirdi. Yunanistan ise çok etkili skorerlere sahip. Maltsi, Spanou, Sotiriou ve Kaltsidou her an maçın kaderini değiştirecek oyuncular. Ama Maltsi 38, Kaltsidou 34, Sotiriou 33 yaşında ve hiçbiri eski formunda değil. Dimitrakou gibi önemli bir isim yok, kesinlikle arayacaklarını düşünüyorum. Sırplar farklı kazanır diye düşünüyorum.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER