416 Nautico – Goias Banko Tahmin

0

Brezilya Serie B iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 20 Haziran Salı iddaa tahminleri ve maç yorumları. 416 kodlu Nautico – Goias maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

416 Nautico – Goias

2014’ten beri 12 kez teknik adam değişikliğine giden Nautico için 2017’deki tek sorun bu değil. 11 farklı futbolcunun ayrıldığı, aylardır maaşların ödenmediği ve tam 12 resmi maçtır tek bir galibiyet alamadılar. Bu maça yeni teknik direktörleri Beto Campos yönetiminde çıkacaklar ama problemin kulübede olmadığının ısrarla altını çizmeliyim. Goias, bireysel hatalardan yediği gollerle ABC Natal’a kaybetti ama futbol olarak da yeterli görünmedi. Bu kez karşılarında 29 resmi maçta 36 gol yiyen bir takım varken; Gamalho, Aylon, Eduardo ve Luis ile etkili olacaklardır. Carlinhos’un da dönmesiyle eksikleri kalmadı. Nautico daha fazla hücum ağırlıklı oynamaya başladı. Goias, 32 resmi maçta 50 gol attı. 2.5 üstü değerli.

Tahmin: üst

Brezilya Serie B 2017 Sezonu 9. Hafta mücadelesinde, 2 puan -10 averaj ile son sırada bulunan Nautico, 11 puan 2 averaj ve 6. sırada yer alan Goias ile karşı karşıya geliyor.

42.583 kişi kapasiteli Arena Pernambuco Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı hakem Emerson De Almeida Ferreira yönetecek.

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
  • Nautico 5, Goias 4 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Nautico 14 gol atarken, Goias 16 golle karşılık verdi.
  • 4 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
  • Nautico 7 ve Goias 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER