501 Almanya – Şili Banko tahmin

0

FIFA Konfederasyon Kupası 2017 iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 22 Haziran Perşembe iddaa tahminleri ve maç yorumları. 501 kodlu Almanya – Şili maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık.

501 Almanya – Şili

Konfederasyon Kupası’na çok genç ve tecrübesiz bir takımla katılan Almanya, ilk maçında Avustralya’yı 3-2 yenerek yine de kalitesini gösterdi. Çoğunluğu ilk defa milli formayı giyen isimlerden oluşan Almanya’nın kadrosu sürprizlere açık. Şili ise ideal kadrosuyla Rusya’da yer alıyor. Kamerun’u üstün bir oyunla 2-0 yendiler ama goller 80’den sonra geldi. Şili için ön planda gördüğüm olay, disiplinli bir takım olmadığı. Almanya genç kadrosuyla kazanmaya daha yakın. 

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER