652 Fenerbahçe – Beşiktaş SJ Banko tahmin

0

Basketbol iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 9 Haziran Cuma iddaa tahminleri ve maç yorumları. 652 kodlu Fenerbahçe – Beşiktaş SJ maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

652 Fenerbahçe – Beşiktaş SJ

Spor Toto Basketbol Ligi Finalinin ilk maçı Fenerbahçe Beşiktaş’ı ağırlıyor.  Bir yanda Avrupa şampiyonu, lig finallerinde yenilgi almadan buraya gelen Fenerbahçe diğer yanda iki sezon finallere kalma başarısı gösteremeyen bu sene Ufuk Sarıca liderliğinde bu başarıyı yakalayan Beşiktaş. İstanbul’un köklü iki spor kulübünün derbi mücadelesi. İki takımın ortak özelliği yardımlaşarak oynamaları ve kenardan katkı almaları. Beşiktaş’ta Sertaç,Kenan son maçta çıkışta olan yedekler. Keza aynı şekilde Fenerbahçe’de  Egehan, Barış, Ahmet, Kaptan Melih bu özellikte takıma katkı veren kenar oyuncuları. Hatta ilk beş yaptıkları dahi oluyor. Oyuncu kalitesi olarak Fenerbahçe ağır basmakta bu nedenle de bana göre bir şampiyonluk finaline verilen çift haneli handikap fazla. Beşiktaş’ta kilit oyunculardan Clark bu gün  iğne ile oynayacak. Maçın kaderini Thomas, Roll, Weems ve Kenan’nın Dixson, Sloukas ve Melihe yapacağı savunma belirleyecektir. Fener ister ise finalde Oly’e uyguladığı tarifeyi yapar. Fakat ben taraftarlarına bol yüzdeli, zevkli, skorlu bir maç izleteceğini tahmin ediyorum ve üst diyorum.

Tahmin: ÜST

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER