657 Letonya (K) – İtalya (K) maç tahmini

0

EUROBASKET Kadınlar 2017 iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 24 Haziran Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 657 kodlu Letonya (K) – İtalya (K) maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

657 Letonya (K) – İtalya (K)

Kadınlar Avrupa Şampiyonası 5-7 Maçı Letonya İtalya ile karşılaşacak. -Avrupa şampiyonasında madalya ümidiyle gelen İtalya eli boş dönüyor.İtalyanın en büyük handikapı sağlam merkez tabir edilen pivotu olmaması .Kress çok yaşlı bu bölge için. Zandalsini power forvet Sottana ile birlikte yükü çekiyorlar Maachi sakat diğer yıldız isimi. Letonyada ise pota altını iyi kullanan bir takım Vitola ,Brumasene ile skor üretiyor.Dıştan Babkina ve Steınberga ile sonuca gidiyorlar .Vitola meesemann seviyesinde olmasa da İtalyayı zorlar.Bu maça Letonlar yakın.Tercihim 1 olacak.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER