658 Türkiye (K) – Slovakya (K) Maç tahmini

0

EUROBASKET Kadınlar 2017 iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 24 Haziran Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 658 kodlu Türkiye (K) – Slovakya (K) maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

658 Türkiye (K) – Slovakya (K)

Yunanistan gibi dişimize göre bir rakip bulmuşken bu fırsatı kaçırmak büyük hayal kırıklığı yarattı. Çok güçlü bir takım olmasak da diğer takımların da çok yüksek seviyelerde olmaması sürpriz bir derece almamızı sağlayabilirdi. Şimdi kalan hedef, ilk hedef olan Dünya Şampiyonası’na katılabilmek. Slovakya’yı grubumuzdan tanıyoruz, zorlanmadan kazanmıştık. Çeyrek finale kalan takımlar arasında en zayıf takım olduklarını düşünüyorum. Zirkova’nın inanılmaz günlük performansıyla çeyrek final yapabilmişlerdi, Fransa’ya rakip olamadılar maçın başından itibaren. Eğer Yunanistan maçındaki gibi Quanitra’yı unutup dışarıdan atmaya devam edersek bizi her takım yenebilir. En iyi bildiğimiz şeyi yapıp pota altından oynarsak da zorlanmadan Dünya Şampiyonası derecesini alabiliriz. Ben Slovakya’nın kısıtlı hücumuna ve savunmamıza güvenerek alt tercihindeyim. 

Tahmin: ALT

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER