666 Venezia – Trento Banko tahmin

0

Basketbol maçlarına özel iddaa tahminleri ve maç yorumları.. 666 kodlu Venezia – Trento maçına özel iddaa tahmini. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

666 Venezia – Trento

İtalya Ligi final serisinde geride kalan 4 maçta 2-2’lik eşitlik söz konusu. Seride iki takım da birbirlerinin sahasında birer kez kazanarak saha avantajının tenis topu gibi sürekli yer değiştirmesine neden oldu. Evindeki 3. maçı kaybederek deplasmanda çaldığı saha avantajını yitiren Trento yine sahasında oynanan 4. maçta bu kez hata yapmadı ve baştan sona üstün bir oyunla 78-56 galip gelerek durumu 2-2’ye getirdi. İki takım son üç maçta sırasıyla 143, 140 ve 134 sayıya imza attılar. Şut yüzdelerinin ve pozisyon sayısının sürekli düştüğü seride bu maçta da benzer bir total bekliyorum.

Tahmin: aLT

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER