677 Çek Cumhuriyeti (K) – İspanya (K) Banko tahmin

0

EuroBasket 2017 Kadınlar iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 19 Haziran Pazartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları. 677 kodlu Çek Cumhuriyeti (K) – İspanya (K) maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

677 Çek Cumhuriyeti (K) – İspanya (K)

Ev sahibi Çekya için turnuva hayal kırıkları ile başladı ve öylede devam ediyor. Oynadıkları 2 maçı kaybettiler ve çeyrek final şansları kalmadı. Ukrayna mücadelesini kaybetmelerinin ardından Macaristan maçı onlar için final niteliğindeydi ancak istedikleri sonucu yine alamadılar. Kia Vaughn ve Hanushova bireysel anlamda takımı sırtlamaya çalışsada, 2 kişinin performansı takımı bir üst tura taşımaya yetmedi. İspanya ise 2’de 2 yaparak yoluna devam ediyor. Bana kalırsa organizasyonun en iyi kadrolarından bir tanesi. Sancho Lyttle ve Alba Torrens takımın öne çıkan isimleri. Rotasyonun tamamını kullanmayı başarabilen bir takım İspanya. Bu onların en büyük avantajı olarak göze çarpıyor. Aynı zamanda bu seviyeleri oynamaya alışkın oldukları için tecrübe anlamında da rakiplerine karşı ağır basıyor. 2 takım içinde formalite maçından öteye gitmeyecek. Bu nedenle yüksek skorlar görmemiz mümkün. Üst seçeneği bu noktada ağır basan tercih olacaktır.

Tahmin: üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER