680 Anadolu Efes – Beşiktaş Banko tahmin

0

Basketbol iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 6 Haziran Salı iddaa tahminleri ve maç yorumları. 680 kodlu Anadolu Efes – Beşiktaş maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

680 Anadolu Efes – Beşiktaş

Gergin ve olaylarla geçen 3. maç sonunda seri 2-1’e geldi. Anadolu Efes bir kez daha sahasında kazanarak seriye denge getirmek isteyecektir. 3. maçta yaşananlar nedeniyle Anadolu Efes’e verilen, 3 puan silinmesi cezası nedeniyle ortamın yine gergin olacağını tahmin ediyorum. Efes’li oyuncuların seri boyunca olmayan enerjiyi de, bu cezalar neticesinde bulabileceğini ve bu maçta daha agresif olacaklarını da tahmin ediyorum. Bu da yine ilk yarıyı önde bitirmelerini beraberinde getirecektir. Ancak Beşiktaş’a karşı, uzun rotasyonunda yaşanan sıkıntılar ve Perasovic tarafından ısrarla Kirk’ün dışarıda bırakılarak bu soruna cözüm aramaması maç sonu tercihini riskli kılıyor. Son iki maçta savunmaların giderek sertleştiğini gördük. Beşiktaş’ın ilk maç sahasında yakaladığı şut yüzdesini bu maçta yakalamasının zor olduğunu da düşünerek bir kez daha alt tercihine yönelinebilir diyorum. 

Tahmin: İY 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER