782 Chalon Saone – Strasbourg Banko tahmin

0

Basketbol iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 13 Haziran Salı iddaa tahminleri ve maç yorumları. 782 kodlu Chalon Saone – Strasbourg maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

782 Chalon Saone – Strasbourg

Fransa Ligi’nde final zamanı. Yarı finalde Paris’i 3-1’le geçen 2 numaralı seri başı Chalon ile 8 numaralı seri başı olarak yarı finale kalma başarısını gösteren Villeurbanne’ı serinin 5. ve kader maçında devirip 3-2 ile turu geçen 4 numaralı seri başı Strasbourg ile kozlarını paylaşacaklar. Chalon 8 Nisan’dan bu yana play-offlar dahil oynadığı 16 maçın 15’ini kazanarak çok yüksek bir form grafiğine ulaştı. Strasbourg ise inatçı yapısı ile dikkatleri çekiyor. Villeurbanne’ı 2-0’dan gelip 3-2 yenmeleri bunun son kanıtı oldu. Strasbourg rakibine göre 5 maç oynamış olmanın getirdiği bir yorgunluğa sahip. Bu da hücumda aksamalarına neden olabilir. İlk maçta totalin aşılmayacağını düşünüyorum.

Tahmin: ALT

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER