788 Türkiye (K) – Yunanistan (K) Maç tahmini

0

EUROBASKET Kadınlar 2017 iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 22 Haziran Perşembe iddaa tahminleri ve maç yorumları. 788 kodlu Türkiye (K) – Yunanistan (K) maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

788 Türkiye (K) – Yunanistan (K)

Dün bence Rusya’nın gelmemesi daha iyi oldu. Çünkü özellikle fizik gücüyle bize her zaman ters gelen Ruslar karşısında ribaundlarda büyük sıkıntı yaşamamız olasıydı. Yunanistan biraz da attığı ekstra şutlarla zor da olsa kazandı. Maçı son saniyelerde hediye de edebilirlerdi; ama süre yetmedi Ruslara. Yunanistan’ın tecrübeli dört skorerini ekstra havaya sokmazsak tura yakın olduğumuzu düşünüyorum. Özellikle savunmadaki iyi oyunumuz en büyük artımız. Hücumda zaman zaman Quanitra dışında şutlar girmezse çok zorlanabiliyoruz. Ben tura yakın olarak bizi görsem de handikap riskine girmeden alt tercihinin daha mantıklı tercih olduğunu düşünüyorum. 

Tahmin: ALT

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER