801 Panathinaikos – Fenerbahçe Banko tahmin

0

20 Nisan Perşembe EUROLEAGUE basketbol play-off maçlarına özel iddaa tahminleri. Euroleague play-off heyecanını 801 kodlu Panathinaikos – Fenerbahçe iddaa yorumu ile devam ediyoruz. Futbol olduğu kadar basketbol maç tahminleri de Banko Tahmin’de olacak. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık.

801 Panathinaikos – Fenerbahçe

Fenerbahçe ilk maçı kazandı ve saha avantajını eline geçirdi. Bu maçta rahat olmaları beklenebilir ama öyle olacaklarını sanmıyorum. Obradoviç ve Fenerbahçe yine aynı ciddiyette, aynı savunma sertliğinde mücadele edecektir. Panathinaikos 16 sayıdan maçı verdi. Hem saha avantajını, hem de moral motivasyonunu kaybetti. Bu maçta da işler biraz kötü giderse strese gireceklerdir ve kolay toparlanamazlar. Fenerbahçe’yi yine galibiyete yakın görüyorum. Obradoviç, Pascual’e göre çok daha iyi ve hamleler yapabilen bir coach. Kanarya’nın kazanabileceği bir karşılaşma. Handikap da onların yanında. Tercihim 2. 

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER