803 Beşiktaş – Anadolu Efes Banko tahmin

0

Basketbol iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 1 Haziran Perşembe iddaa tahminleri ve maç yorumları. 803 kodlu Beşiktaş – Anadolu Efes maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

803 Beşiktaş – Anadolu Efes

Beşiktaş BSL yarı final serisi ilk maçında Anadolu Efes karşısında 25-22 geride kapattığı ilk çeyrekten sonra müthiş bir savunma gayreti ve hücumda paylaşımcı bir oyunla rakibini adeta sürklase ederken sahadan da 90-71’lik farklı bir galibiyetle ayrılarak seride 1-0 geçti. Ribaundlarda rakibine önemli bir üstünlük kuran, benchindeki Sertaç, Erkan ve Kenan gibi yerlilerden büyük katkı alan siyah-beyazlılar Efes’e göz açtırmadı. Lacivert beyazlılar takım hüviyetinden uzakta, bireyselliğin ön plana çıktığı bir oyun sergilerken kırılgan yapısını da bir kez daha gösterdi. İkinci maçta Efes oyuncularının bir reaksiyon göstermelerini bekliyorum. Bu da hücumda daha akıcı ve agresif bir oyun sergilemelerine neden olabilir. Yine yüksek tempolu ve totalin aşıldığı bir maç bekliyorum.

Tahmin: üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER