965 Anadolu Efes – Olympiacos Banko tahmin

0

28 Nisan Cuma EUROLEAGUE basketbol play-off maçlarına özel iddaa tahminleri. Euroleague play-off heyecanını 965 kodlu Anadolu Efes – Olympiacos iddaa yorumu ile devam ediyoruz. Futbol olduğu kadar basketbol maç tahminleri de Banko Tahmin’de olacak. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık.

965 Anadolu Efes – Olympiacos

Efes  Final Four için  bir maç kazanmalı. Rakip Oly olunca son düdükten önce maalesef maç bitmiyor . Son maçın dördüncü çeyreğinin son 6 dakikasında 10 sayı fark  ile dönüş yaptılar 13/23 ile bitirdiler fakat yetişemediler .Efes 64/60 ile 2-1 ‘e getirdi seriyi. Bu maça biraz daha istekli ve  konsantre başlayacaklardır telafisi yok. Efes ev sahibi avantajı ile maça ağırlığını koyacaktır. Şut yüzdelerini son maça göre arttırıp finale adını yazdıracaktır.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER