965 Türkiye (K) – Slovakya (K) EuroBasket tahmin

0

EuroBasket 2017 Kadınlar iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 16 Haziran Cuma iddaa tahminleri ve maç yorumları. 965 kodlu Türkiye (K) – Slovakya (K) maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

965 Türkiye (K) – Slovakya (K)

Milli takımımız grubun ilk maçında en zayıfıyla oynuyor. Slovakya karşısında galibiyetten başka sonuç düşünmüyoruz. Nevriyesiz ilk turnuvada özellikle hücumda çok zorlanacağımızı düşünüyorum. Sanders’ın yokluğunu muazzam formuyla Quanitra hissettirmeyecek diye düşünüyorum. Ama Nevriye gibi şutuna çok güvenebildiğimiz öne çıkan bir yıldızımız olmadığı için topun el yaktığı anlarda zorlanacağız. Buralarda da Işıl ve Birsel’in oyun kurucu yetenekleri, gençlerin performansı ve Bahar’ın dört numaradan yapacağı katkı gibi kriterler belirleyici olacak. Genel anlamda savunmamızın gene turnuvanın en iyilerinen biri olacağını düşünüyorum. Hruscakova ve Tetemondova gibi takımın önemli iki ismi olmayacak. 37 yaşındaki Zirkova’yı zorla milli takıma aldılar. Skor konusunda savunmamız karşısında zolanmalarını bekliyorum. İdeal bir alt maçı gibi görünüyor. 

Tahmin: 128.5 alt

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER