985 Real Madrid – Darüşşafaka Doğuş banko tahmin

0

19 Nisan Çarşamba EUROLEAGUE basketbol play-off maçlarına özel iddaa tahminleri. Euroleague play-off heyecanını 985 kodlu Real Madrid – Darüşşafaka Doğuş iddaa yorumu ile devam ediyoruz. Futbol olduğu kadar basketbol maç tahminleri de Banko Tahmin’de olacak. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık.

985 Real Madrid – Darüşşafaka Doğuş

Real Madrid ligin en iyi ekipleri arasında yer alıyor. Dışardan atışlarda özellikle çok etkili isimleri var. Sahasında hava yakaladıkları zaman önlerinde durmak oldukça zor. Serinin ilk maçı olması nedeni ile maça hızlı başlamak isteyeceklerdir. Bu nedenle ilk yarı Real Madrid galibiyeti ideal duruyor. Daçka buraya kadar gelmesi olay.. Son maçlarda Play-offlara kaldılar. Kadro kalitesi de buradan yukarıya geçmeye çok müsait değil. Bu nedenle Real Madrid serinin ilk maçına hızlı başlar diyorum..

Tahmin: İY 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER