989 Vitoria – Cska Moskova Banko Tahmin

0

25 Nisan Salı EUROLEAGUE basketbol play-off maçlarına özel iddaa tahminleri. Euroleague play-off heyecanını 989 kodlu Vitoria – Cska Moskova iddaa yorumu ile devam ediyoruz. Futbol olduğu kadar basketbol maç tahminleri de Banko Tahmin’de olacak. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık.

989 Vitoria – Cska Moskova

Baskonia, deplasmandaki iki maçta da kazanmaya çok yaklaştı ama sürpriz bir sonuca imza atamayarak evine 2-0’lık dezavantaj ile döndü. CSKA Moskoca iki süper yıldız guardıyla rakibine üstünlük sağladı ama Baskonia’nın kısaları da 3 sayı çizgisinin gerisinden olağanüstü yüzde ile hücum ederek rakibine direnmeye başardı. CSKA Moskova tempoyu seven bir ekip ama rakibinin bu şut yüzdesi nedeniyle deplasmanda daha sakin kalmaya çalışacaktır. İspanyolla da iç sahada sertliği biraz daha artırarak, rakiplerine kafa tutmayı hedefleyeceği için savunmaların bir nebze artmasını bekliyorum. Bu da çok yüksek bir limitte açılan toplam sayının aşılmasını engelleyecektir. Ayrıca rakibinin üç sayı çizgisinin gerisindeki performansına rağmen zor da olsa kazanmayı bilen CSKA’nın, deplasmanda da galibiyete ulaşmasını bekliyorum. İlk iki maç sonunda sadece 3.5 olarak belirlenen handikap Ruslar için sıkıntı olmayacaktır.

Tahmin: 1

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER