Eurobasket 2017 iddaa tahminleri 24.06.2017

0

EUROBASKET Kadınlar 2017 iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 24 Haziran Cumartesi iddaa tahminleri ve maç yorumları.  İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

659 İspanya – Belçika

İspanya bütün takımlar arasında en iyi basketbolu oynayan takım olarak göründü. Final yolunda sürpriz takım Belçika karşısında çok zorlanacaklarını sanmıyorum. Mestdagh liderliğinde, Wauters-Meesseman pota altıyla harika bir üçlüye sahipler ve bu üçlü buraya kadar gelmelerini sağladı. Üçü de gerçekten çok üst düzey yıldızlar. İspanya ise Torrens ve Lyttle gibi iki lidere ve çok kalite guardlara sahip. 3 kişiyle İspanya’ya karşı 40 dakika çok zor. İspanya’nın ilk yarıda zorlansa bile ikinci yarıda maçı koparmasını bekliyorum.

Tahmin: 1

660 Yunanistan – Fransa

Yunanistan iyi bir kadrosu olmasa da haddini bilerek oynaması ve rakiplerinin büyük hatalarıyla buraya kadar geldi. Bizim özellikle farkı 10 sayıya çıkarttıktan sonra pota altını hiç kullanmamamız ve dışarıdan zorlama atışlarla zorlamamız Yunanlıların ekmeğine yağ sürdü. Doğru seçilmiş şutlarla da rüyalarında bile göremeyeceği farkı yakaladılar. Fransa savunma konusunda turnuvanın en iyilerinden biri, atletik yapısı ve uzun kollu oyuncularla Yunan oyunculara kolay kolay şut izni vermeyeceklerini düşünüyorum.Yunanistan son 2 maçta yakaladığı hücum ritmini yakalaması zor. Fransa da çok atan bir takım değil. Slovakya maçını dışarıda bırakırsak genelde pota altında Ciak ve Miyem ile fark yarattılar. İlk tercihim Fransa’nın farklı kazanması. Pota altında çok üstünler. Sonra da düşük skorlu bir maç beklentim var ve alta yakınım.

Tahmin: 2

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER