EuroBasket 2017 Kadınlar iddaa tahminleri 16.06.2017

0

EuroBasket 2017 Kadınlar iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 16 Haziran Cuma iddaa tahminleri ve maç yorumları. 968 kodlu Macaristan (K) – İspanya (K) maçına banko tahmin. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

968 Macaristan (K) – İspanya (K)

Kupanın Fransa ile birlikte en büyük favorisi olan İspanya geniş kadrosuyla öne çıkıyor. Oyun kurucu pozisyonunda belki de ligin en iyisi. Laia Palau, Anna Cruz, Marta Xargay, Silvia Dominguez gibi bir dörtlüye sahipler ve hepsi de diğer her takımda ilk beş çıkar. Alba Torrens gibi harika bir winnera sahipler. Sancho Lyttle WNBA’dan geldi ve pota altında büyük güç, çok yönlülük konusunda en iyi isimlerden biri. Macaristan grubun en az şans verilen takımı olsa da Vandersloot gibi turnuvanın en önemli oyuncularından birine sahipler. Müthiş bir lider olan Vandersloot, Yakın Doğu’ya şampiyonluğu ve Eurocup’ı getiren isimlerin başında geliyordu. Nagy-Bujdosa, Krivacevic,Medgyessy gibi önemli isimlere de sahipler. İspanya’nın hızlı basketboluna, kaliteli kısalarıyla cevap vereceğini düşünüyorum Macaristan’ın. Üst tercihi öne çıkıyor.

Tahmin: 129.5 üst

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER