Eurobasket 2017 Kadınlar Maç tahminleri 22.06.2017

0

EUROBASKET Kadınlar 2017 iddaa tahminleri ve banko tahminler.. 22 Haziran Perşembe iddaa tahminleri ve maç yorumları.   İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

787 İspanya (K) – Letonya (K)

Letonya için rüya devam ediyor. Tek galibiyetle çıktıkları gruptan, son şampiyon Sırbistan’ı bütün maçı önde götürerek geçmeyi başardılar ve çeyrek finaldeler. Bunu yaparken de en önemli silahları Babkina’nın maçın başında sakatlanmasıyla ondan yoksun olduklarını söylemeliyiz. Bundan sonrası için işleri zor. İnanılmaz bir dış şut tehditi olmasına rağmen, İspanya karşısında bu yetmeyebilir. Kupanın en geniş ve kaliteli kadrosu İspanyollarda. Letonya dışarıdan soktuğu sürece maçta kalabilir. Babkina’nın durumu da önemli bir kriter. Ben Letonya’nın belli bir sayıya gene ulaşacağını düşünüyorum. İspanya’nın da 70 üstü atmasını bekliyorum. Bu nedenle üste yakınım.

789 Fransa (K) – Slovakya (K)

Slovakya’nın Ukrayna’yı elemesini beklemiyordum. Turnuvaya zorla gelen Zirkova’nın inanılmaz soktuğu şutlarla çeyrek finale yükselmeyi başardılar. Fransa biraz daha sert kalacak onlara. Çok fazla hücum alternatifi de olmadığı için Slovakların burada noktayı koymasını bekliyorum. Fakat Fransa da bu farka ulaşabilecek bir performans gösteremedi. Ciak ve Miyem olmasa sürpriz bir mağlubiyet almaları çok olasıydı. Tercihim Slovakya’nın düşük skorda kalması ve Fransa’nın savunmasıyla maçı alta götürmesi.

807 Belçika (K) – İtalya (K)

Belçika üçte üç yaparak çok başarılı bir grup süreci geçirdi. Mestdagh’ın liderliğinde Wauters-Meesseman gibi çok kalbur üstü bir pota altına sahipler. İtalya özellikle Zandalisini’nin performansıyla turnuvada kalmayı başardı. Macaristan karşısında kıl payı turu geçebildiler. Performansları Belçika’yı yenmeye yetmeyecektir diye düşünüyorum. Belçika uzunlarıyla turu geçmeye yakın taraf.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER