Fenerbahçe Transfer Haberleri Futboltt’de!

0

Futbol’un trend topiclerini sitede toplayan futboltt.com’dan Fenerbahçe haberlerini takip edebilirsiniz. Fenerbahçe’nin 2017-18 sezonu için transferde neler yapacağını yakından takip edin.. Fenerbahçe’de Aykut Kocaman’ın gelmesinden sonra transferde vites arttırıldı.. Bir çok yıldız isim yakında İstanbul’da olacak.

Fenerbahçe transfer haberleri sayfasından Valbuena’nın İstanbul’a geliş saatini görebilirsiniz. Valbuena haricinde Fenerbahçe’nin ilgilendiği diğer isimleri de buradan takip edebilirsiniz. Moutinho transferinde durum ne? Banega ile anlaşma sağlanacak mı? Fenerbahçe’de kimler ayrılacak? Bunlar ve daha fazlası için futboltt.com’a bakabilirsiniz.

FB transfer haberleri ile 2017-18 sezonunda Fenerbahçe’nin yeni kadrosuna bakabilirsiniz. Yıldızlarla dolu kadro kurmak isteyen Aziz Yıldırım, kesenin ağzını açtı. Emenike, Stoch gibi isimleri göndermek isteyen Fenerbahçe yönetimi farklı alternatifler buldu.. Fenerbahçe’nin gizli planlarını öğrenmek, transfer taktiklerini anında takip edebileceğiniz tek adres futboltt.com diyebiliriz. Sitede her gün güncellenen Fenerbahçe haberleri ile şampiyonluğa hazırlanan takımınızı yakından takip edin. Van Persie klasında yeni transferlere hazır olun diyen Aziz Yıldırım’ın bomba transferleri yolda.

CEVAP VER