İddaa Basketbol maç tahminleri 10.05.2017

0

10 Mayıs Çarşamba iddaa basketbol maç tahminleri ve maç yorumları.. Basketbol iddaa bülteninde de güzel maçlar göze çarpıyor.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

798 Astana – Cska Moskova

VTB Birleşik Ligi Çeyrak Final mücadelesi 3. maçında Astana Cska’yı konuk edecek.Seride Cska kendi evinde oynadığı 2 maçı kazanıp geldi.Final Four müsabakaları yaklaşmakta. 19 Mayıs’ta Oly ile yapacakları maçın heyecanı başladı. Tüm Rusya’da 9 Mayıs Zafer kutlamaları yapıldı. Salı günü yoğun geçen bu programın ardından salon dolsa bile zaten favori karşısında gene opera havasında sessiz bir maç olacaktır. Cska zorlanmaz . Oyuna fazla ağırlık koymayacaklardır. Düşük skorlu , alt olacaktır.

799 Gornicza – Slam Stal

Polonya Tauron Basket Ligi Çeyrek Final 3. karşılaşmasında Gornicza Stal’ı ağırlıyor. Stal evinde oynadığı iki maçı kazanma başarısı gösterip 2-0 önde galibiyet arıyor. Son maçı 81/75 kazanırlarken 4. çeyrekte 32/23 gibi yüksek skor elde ettiler. Maçın son dakikasında taktik fauller ile 16 sayı çıktı. Slam seriyi bitirmek için kontrollü oynar. Toplam skor 153 sayı ve altı olacaktır.

801 Unics Kazan – Lokomotiv Kuban

VTB Birleşik Ligi Çeyrak Final mücadelesi 3. maçında  Kazan ekibi Kuban’ı ağırlıyor. Kazan ilk maçı kazanıp ikinci maçta kaybettiler. 1-1 Avantajı le rakiplerini ağırlayacaklar. Kuban ikinci maçta Longford’u durdurup 92/76 galip gelmesini bildiler. Rusya’da önemli zafer bayramı kutlaması ertesi maça ilginin yoğun olacağını sanmıyorum. Kuban gene aynı savunmayı yapacaktır. Kazan’a beş fark ile yenilmeyeceklerdir.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER