Kel Manay’dan Banko tahminler 10 Mayıs

0

10 Mayıs Çarşamba gününe özel banko iddaa tahminleri ve yorumları.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

200 Atletico Madrid – Real Madrid

Şampiyonlar Ligi Yarı Final’de çekişmeli maç’lardan biri olacağı aşikar. Son 5 hafta’yı 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet’le kapatan Atletico Madri, son 4 hafta’yı galibiyetle kapatarak formunu korumaya devam ediyor. İlk maçı 3-0 alan Real Madrid bu maçın da favorisi olarak gözükse de, Atletico Madrid de sürpriz yapması halinde güzel bir maç olacak. Karşılıklı gol olması muhtemel.
KG Var (1.40)

444 Southampton – Arsenal

Southampton son 4 hafta’yı 2 mağlubiyet ve 2 beraberlikle kapatarak, son haftalarda performans düşüklüğü yaşasa da, evinde Arsenal’e karşı; temkinli, soğukkanlı, ve savunma ağırlıklı oynayacaktır. Defansif anlamda, Arsenal’e gol pozisyonu vermemeyi ön planda tutacaktır. Son 5 hafta’yı üst üste 3 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 galibiyetle kapatarak moral ve performans üstünlüğünü yüksek tutuyor. Güzel ve keyifli bir maç bizi bekliyor.
İY / MS 0-2 (4.50)

451 Tigres – Monterrey

Son hafta’da 2 mağlubiyet üstüne 2 galibiyet’le çıkış yaparak 2’de 2 yapan Tigres evinde Monterrey’e karşı seriyi devam ettirme mücadelesini verecek. Son 5 hafta’da 2 beraberlik üstüne 1 galibiyet’le rehavete kapılan Monterrey son 2 hafta’yı 2 mağlubiyet’le kapatarak çıkış arayışlarını sürdürmeye devam ediyor.İki takım da ilk yarı birbirine oyun üstünlüğü kurma mücadelesi verse de, ikinci yarı ev sahibinin oyun üstünlüğünü ele alması sürpriz olmaz.
İY / MS 0-1 (4.50)

479 Santos Laguna – Toluca

Son haftalarda her iki takım performans düşüklüğü yaşıyor. Önemli eksikleri olan iki takım, maç ev sahibi için daha bir önem taşısa da misafir takımın ilk yarı’da bulduğu sürpriz goller kaçınılmaz. Eksiklerden dolayı iki takımdan da galibiyet çıkması düşük ihtimal. Beraberlik sonucu çıkması muhtemel. İY / MS 0-0 (4.50)

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER