NBA Playoff iddaa tahminleri 28.04.2017

0

28 Nisan Cuma NBA playoff tahminleri ve maç yorumları.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

961 Mil Bucks – Tor Raptors

Saha avantajını evindeki ilk maçı kaybederek Milwaukee’ye kaptırmasına rağmen ayağa kalkmayı başaran ve seride 3-2 öne geçen Toronto Raptors, bu gece deplasmanda kazandığı takdirde adını konferans yarı finaline yazdıracak. Milwaukee için bu son şans. Son topa kadar çekişmeli bir maç alt total bekliyorum.

960 Mem Grizzlies – Sa Spurs

San Antonio’da oynadığı üç maçta da varlık gösteremeyerek üç maçı da kaybeden Memphis, Spurs’ü iki kez devirmeyi başardığı evi FedEx Forum’da siyah-beyazlıları bir kez daha deviröeyi hedefliyor. Spurs ise rakibine son darbeyi vurup adını konferans yarı finaline yazdırmayı umuyor. Sırtı duvara dayanmış ev sahibinin seriyi San Antonio’da oynanacak 7. maça taşımak için şarjöründeki tüm kurşunları harcayacağını ve kaybetse bile savaşmadan pes etmeyeceğini düşünüyorum. Tercihim MS1 olacak.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER