NBA PlayOff maç tahminleri 27.04.2017

0

27 Nisan NBA Play off iddaa tahminleri.. NBA maçlarına özel iddaa yorumları ile siz de kazanın.. İddaa’da banko maçlar ve banko kuponlar her gün bankotahmin.org’ta olacak. İddaa tahminleri ve kuponları için siteyi takip edin, siz de kazanın. Para dağıtmaya başladık..

802 Was Wizards – Atl Hawks

Evlerinde birbirlerine karşı kötü ev sahipliği yapıp misafirini eli boş gönderen Washington ve Atlanta arasındaki eşleşmede 2-2’lik eşitlik var. Saha avantajına sahip olarak seriye başlayan Wizards, Washington’daki ilk iki maçı kazanırken, deplasmandaki iki maçta ise rakibinden sayı çalmayı başaramadı. Atlanta evini iyi savundu ve Wizards’ı iki maçta da yıkarak skora 2-2’lik dengeyi getirdi. Atlanta 4. maçta 7 oyuncusundan çift haneli sayılarda skor katkısı alırken savunmada da vidaları sıkınca 111-101’lik bir galibiyet elde etti. Washington’ın son iki maçtaki sıkıntısı Wall-Beal ikilisine doğru dürüst katkı verecek üçüncü bir ismi ekleyememesi. Buna bir de 29.7’lik üç sayı yüzdesi ve savunmadaki gevşeklik eklenince serinin eşitlenmesi kaçınılmaz oldu. Washington evindeki ilk iki maçta tempoyu yükseltirken, savunmada da fiziksel sertliğin dozajını arttırmıştı. Ancak Hawks özgüveni yüksek bir şekilde Washington’a gidiyor. Bu gece 48 dakika kafa kafaya bir mücadele ve Hawks’ın handikapta kalmasını bekliyorum.

801 Bos Celtics – Chi Bulls

Doğu’da play-off’lara 1 numaralı seri başı olarak giren Boston Celtics, NBA tarihinde 8 numaralı seri başı takım tarafından elenen 7. takım olmamaya kararlı. Evinde oynadığı ilk iki maçta Chicago karşısında beklentilerin altında kalıp 2 maçı da kaybederek 2-0 geriye düşen Celtics, ‘Rüzgarlı Şehir’de oynanan serinin 3. ve 4. maçını ise 104-87 ve 104-94’lük skorlarla kazanarak 2-2’lik eşitliği yakalarken saha avantajını da yeniden eline geçirdi. Bu gece TD Garden’da oynanacak 5. maç öncesi Chicago cephesinin gözü kulağı Rajon Rondo’dan gelecek haberde. Boston’daki ilk iki maçta başarılı performanslarıyla Bulls’un 2-0 öne fırlamasında büyük rol oynayan All-Star guard, 2. maçta başparmağından yaşadığı sakatlık nedeniyle Chicago’daki maçlarda formasını giyemedi. Eski Celtics yıldızının 5. maçta oynamayı deneyeceği söyleniyor. Boston’ın sahasındaki maçta en büyük kozu bir kez daha Isaiah Thomas olacak yaşadığı büyük trajedi ve acıya rağmen savaşmayı sürdüren 1.78’lik guard, 4. maçta 33 sayısıyla takımını sürükleyen isimdi. 22 yaşındaki kız kardeşinin geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesiyle sarsılan Thomas’a bu maçta yine büyük iş düşecek. Ona hücumda destek çıkacak isimlerin sayısı artarsa Boston’ın kazanma şansı o yönde yükselecektir. 4. maçta bu isim 18 sayıyla oynayan Gerald Green’di. Boston’ın bu gece ilk iki maçın aksine evinde daha büyük bir enerji ile maça başlayacağını ve devre handikabını aşacağını tahmin ediyorum.

Banko Tahminler sitesinde her gün banko tahmin ve hazır kuponlar bankotahmin.org’ta olacak. Yeni site ancak kazandıran site olacak. İddaa’da her zaman kazanandan yana olun. Banko Tahmin sitesi paranızı katlayan site olacak.

CEVAP VER